Discord hesap kuratrma

fflamee

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B550m / İşlemci: Ryzen 5 5500 / Ekran Kartı: Gigabyte AMD Radeon RX 6600 / RAM: GoodRam IRDM X16Gb (8x2) 3200mhz / Güç Kaynağı: PowerBoost Fury 650W / Kasa: GameBooster GB-X223B / Monitör: Asus VG248QG 24" 165Hz 0.5ms / Kulaklık: Steelseries Arctis Nova 3 / Mouse: Steelseries Aerox 3 Snow Wireled / Klavye: Steelseries Apex 3 TKL
Arkadaşlar ben Discord hesabımdan çıkış yaptım ve içinde Nitro vardı. Çıkış yapınca benden 2 aşamalı doğrulama istiyor ve bende Google Authentiactor mudur nedir işte onu sildim ve tekrar yükleyince kodum gözükmüyor. İçinde Nitro vardı ve ben onu bu ay iptal edecektim ama şimdi öyle kaldı ve bu ay para kesecek. Eğer keserse çok kötü olur benim için. Lütfen acil yardım edin...

Arkadaşlar ben Discord hesabımdan çıkış yaptım ve içinde Nitro vardı. Çıkış yapınca benden 2 aşamalı doğrulama istiyor ve bende Google Authentiactor mudur nedir işte onu sildim ve tekrar yükleyince kodum gözükmüyor. İçinde Nitro vardı ve ben onu bu ay iptal edecektim ama şimdi öyle kaldı ve bu ay para kesecek. Eğer keserse çok kötü olur benim için. Lütfen acil yardım edin...
Yav her şeyi geçtim ben moderatörleri anlamıyorum. Ben virgül koymadım diye ban yerim ya da düzeltir şu başlıktaki kelimenin yazılışına bak ”kuratrma” kelimesini görmediniz mi? Art niyet aramaya başladım artık :D.
Konuya dönersek destek hattına başvurman iyi olabilir.

Geri
Yukarı