Discord için alternatif uygulama önerisi

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım biraz fazla kötü sürekli Discord kullanıyorum arkada açık olur hep ama %30 CPU falan yiyor ve bu benim için kötü bir şey oyundayken sıkıntı olabiliyor kasabiliyor Discord'u daha az CPU ve RAM yiyecek şekilde nasıl kullanabilirim ?
Sistem özellikleri.
4 GB RAM
Intel Core 2 Quad Q6600.
GT710.

Bende de aynı şey oluyordu, ayarlardan gelişmiş kısmındaki tüm seçenekleri kapattım ve düzeldi. İstersen sen de deneyebilirsin.

Ayarlardan donanım ivmesi diye bir ayar var onu bulup kapatırsanız daha iyi olacaktır sizin için. Alternatif program olarak pek bir şey yok fakat Skype önerimdir.

Bilgisayarım biraz fazla kötü sürekli Discord kullanıyorum arkada açık olur hep ama %30 CPU falan yiyor ve bu benim için kötü bir şey oyundayken sıkıntı olabiliyor kasabiliyor Discord'u daha az CPU ve RAM yiyecek şekilde nasıl kullanabilirim?
Sistem özellikleri.
4 GB RAM.
Intel Core 2 Quad Q6600.
GT710.

Alternatif olarak Skype var sadece başkada Discord'la aynı kefeye koyulcak program yok.

Ses odalarına fazla girmiyorsanız Discord'u web sitesi üzerinden kullanabilirsiniz.

Böyle kullandığımdada tarayıcı CPU ve RAM yiyor Discord'la aynı yiyor hemen hemen pek bir şey değişmiyor gibi daha hafif bir tarayıcı var mıdır Brave kullanıyorum ben.

Böyle kullandığımdada tarayıcı CPU ve RAM yiyor Discord'la aynı yiyor hemen hemen pek bir şey değişmiyor gibi daha hafif bir tarayıcı var mıdır Brave kullanıyorum ben.

Hocam Opera GX yükleyebilirsiniz. CPU ve RAM kullanımını kendinize göre sınırlayabiliyorsunuz.

%40 CPU falan yiyordu direk kapadım bende kısınca da sorun olabiliyor diye hiç kısmadım.
Bi kısmayı deneyebilirsiniz. Sorun olursa kaparsınız yine. Büyük bir sorun olacağını sanmıyorum.

Bilgisayarım biraz fazla kötü sürekli Discord kullanıyorum arkada açık olur hep ama %30 CPU falan yiyor ve bu benim için kötü bir şey oyundayken sıkıntı olabiliyor kasabiliyor Discord'u daha az CPU ve RAM yiyecek şekilde nasıl kullanabilirim?
Sistem özellikleri.
4 GB RAM.
Intel Core 2 Quad Q6600.
GT710.

Alternatif olarak bir şey daha aklıma geldi, TeamSpeak.

Yeni konular

Geri
Yukarı