Discord "Invalid phone number" hatası

434912

Hectopat
Daha fazla  
Hesap doğrulayacağım ama Discord fotoğraftaki gibi hata veriyor. Telefon numaramın doğru olduğuna eminim.

1640532877445.png

Bende de benzer bir sorun olmuştu ve desteğe ilettiğimde başka bir hesapta kullandığımı öğrendim, rica ettim ve kaldırdılar o hesaptan numaramı sonrasında kullanabildim telefon numaramı

Telefon numaranız ban yemiş doğru girdi iseniz.
Ban yediğine emin misiniz ? Geçenlerde aynı olayı yaşadım ama discord soğuma süresi gibi bir şeyden bahsediyordu. O hatayı verdikten 2-3 gün sonra numaram geri kabul edilmeye başlamıştı. Ama şuan Discord'dan ban yedim numaram hala olurmu bilmiyorumda...

Var ama konuyla alakası yok mail diye bir seçenek yok doğrulamada.

Çünkü telefon girmenizi istiyor. Bot olduğunuzu düşünüyor sistem.
Ban yediğine emin misiniz? Geçenlerde aynı olayı yaşadım ama Discord soğuma süresi gibi bir şeyden bahsediyordu. O hatayı verdikten 2-3 gün sonra numaram geri kabul edilmeye başlamıştı. Ama şu an Discord'dan ban yedim numaram hala olur mu bilmiyorumda...

Cooldown yiyince "bu telefon başka bir hesapta kullanılıyor." diyor. Bu farklı. Genelde telefon kayıtlı bir hesabı silince ya da discordan ban yiyince oluyor telefon.

Çünkü telefon girmenizi istiyor. Bot olduğunuzu düşünüyor sistem.

Cooldown yiyince "bu telefon başka bir hesapta kullanılıyor." diyor. Bu farklı. Genelde telefon kayıtlı bir hesabı silince ya da discordan ban yiyince oluyor telefon.
Anladım hocam şuan abimin discordu hariç bir DC'ye giremiyorum. Çünkü telefonum dahil ban yedim, sebebini bilmiyorum. Bende o maili sildim :D.

Hesap doğrulayacağım ama Discord fotoğraftaki gibi hata veriyor. Telefon numaramın doğru olduğuna eminim.

Eki Görüntüle 1252593

Öncelikle yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Merhaba dostum bende de bu sorun oldu telefonu giriyorum giriyorum olmuyordu Discord desteğe başvurdum hatayı kaldırdık demişti. Sende Discord'a yaz eminim %100 olacaktır. (çözüm olarak işaretler misin)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı