Discord JavaScript hatası

therock89

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar bilgisayarımda Discord'u açmaya çalışırken aşağıdaki hatayı alıyorum. Ne yapmam lazım? Bir an önce yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

1592909226064.png

Discord'u yeniden yüklüyorsanız Discord'u görev yöneticisinden durdurun olmazsa İnternet'ten araştırabilirsiniz ben bir video görmüştüm appdata falan oralardan yapıyordu inyernetten bakın olmazsa.

1.Adım: Ctrl+Shift+Esc tuşlarına basarak görev yöneticisini açın ve Discord uygulamasıyla alakalı tüm görevleri sonlandırın.
2.Adım: Win+R tuşuna basarak Çalıştır'ı açın ve %appdata% yazın ve oradaki Discord klasörünü silin.
3.Adım:Yeniden Win+R tuşlarına basrak bu sefer %localappdata% yazıp çıkan klasörlerden Discord klasörünü siliyoruz.
4.Adım: Geri dönüşüm kutusunu boşalttığınızdan eminseniz Discord — A New Way to Chat with Friends & Communities adresine tıklayın ve Discord'u indirin ve kurun sorununuz hallolmalı :)

1.adım: CTRL+Shift+ESC tuşlarına basarak görev yöneticisini açın ve Discord uygulamasıyla alakalı tüm görevleri sonlandırın.
2.adım: Win+r tuşuna basarak çalıştır'ı açın ve %appdata% yazın ve oradaki Discord klasörünü silin.
3.adım: Yeniden Win+r tuşlarına basrak bu sefer %localappdata% yazıp çıkan klasörlerden Discord klasörünü siliyoruz.
4.adım: Geri dönüşüm kutusunu boşalttığınızdan eminseniz Discord — A New Way to Chat with Friends & Communities adresine tıklayın ve Discord'u indirin ve kurun sorununuz hallolmalı :)

Evet böyle idi.

Ben Bu Sorunla Karşılaştım Ve Sizde Karşılaşıyorsanız Bunları Yapın.

1.adım: CTRL+Shift+ESC tuşlarına basarak görev yöneticisini açın ve Discord uygulamasıyla alakalı tüm görevleri sonlandırın.
2.adım: Win+r tuşuna basarak çalıştır'ı açın ve %appdata% yazın ve oradaki Discord klasörünü silin.
3.adım: Yeniden Win+r tuşlarına basrak bu sefer %localappdata% yazıp çıkan klasörlerden Discord klasörünü siliyoruz.
4.adım: Geri dönüşüm kutusunu boşalttığınızdan eminseniz Discord — A New Way to Chat with Friends & Communities adresine tıklayın ve Discord'u indirin ve kurun sorununuz hallolmalı :)

Çok Teşekkürler Enes3078

Yeni konular

Geri
Yukarı