Discord karşı tarafa ses az gidiyor

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Discord'da arkadaşlarla konuşurken benim sesim onlara çok derinden ve az geliyormuş. Discord ayarlarından çıkış ve giriş sesleri falan hepsi Full durumda. Mikrofon ayarlarından da %100'e alıp bass ayarını +10 dB seviyesine getirdim ama ses karşı tarafa hala aynı gidiyor. Karşı tarafa sesimin düzgün gitmesini nasıl sağlayabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Bassı +10'dan yukarı almayın diyorlardı yine sormuştum. VoiceMeeter'da indirdim şu an ama bir türlü beceremedim kullanmayı. Yani ses arttırıcı daha basit bir uygulama var mıdır?
Ayarları bu şekilde yapın. Bir de Windows sesini Voicemeeter Input'a alın.
1610520765100.png

Discord'dan ses ayarlarına gir ve ses kontrol tuşuna bas senin sesin kendine gelecek o sayede bası arttır zaten az geldiği için çok bir abartıya kaçmaz.

Discord'da arkadaşlarla konuşurken benim sesim onlara çok derinden ve az geliyormuş. Discord ayarlarından çıkış ve giriş sesleri falan hepsi Full durumda. Mikrofon ayarlarından da %100'e alıp bass ayarını +10 dB seviyesine getirdim ama ses karşı tarafa hala aynı gidiyor. Karşı tarafa sesimin düzgün gitmesini nasıl sağlayabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Discord>ayarlar> ses ve görüntü giriş hassasiyetini otomatik olarak belirle varya onu kapatın o bardaki şeyi en sola kadar çekin.

Yeni konular

Geri
Yukarı