Çözüldü Discord kendi kendine kapanıyor

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 252
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fiu

Hectopat
Discord'da yayın açtığımda, yayına katıldığımda ya da şu altta ki bildiriye mouse ile geldiğimde falan kapanıyor nasıl çözebilirim? Format dahi attım çözülmedi.

1712000683333.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Discord'un ayarlarından aşağıda ki gelişmiş seçeneğine gel, orada donanım ivmesi var onu kapat. kafamda bir şey yürüttüm de birde böyle dene bakalım.

Denedim onu olmuyor. :/

Cihazlar kısmından tüm cihazlardan çıkış yaptım ve oradan hepsini kaldırdım. Discord'u silip yükledim düzeldi. Büyük ihtimalle bu yaptığımla alakalı olmayabilir, emin değilim bence kendi kendine düzeldi. belki tekrarlayabilir.
Hocam o zaman çok normal değil mi? Keşke daha önceden deneseydin bunu.

Bence onunla alakalı değildir. Biri telefonda ki diğeri iş Laptop'ı diğeri masaüstü 2-3 taneside bu cihazların format öncesinden kalan şeyler. Yayının açınca ya da yayına katılınca neden Discord'u kapatsın bu durum.

Bence onunla alakalı değildir. Biri telefonda ki diğeri iş Laptop'ı diğeri masaüstü 2-3 taneside bu cihazların format öncesinden kalan şeyler. Yayının açınca ya da yayına katılınca neden Discord'u kapatsın bu durum.
Bence bundan kaynaklıydı. anlamanın en iyi yolu tekrardan yayın açıp denemen olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı