Discord kendi kendine mesaj gönderiyor

1641076312698.png
Şu an cihazımdan temizlendi mi arkadaşlar?
Benim bildigim kadarıyla 30 gün ücretsiz deneme var ben bikere indirdim :)
Malwarebytes indirebilir Full tarama yapın.
Cihazım temizlendi mi acaba tarama işlemi bitti

Eki Görüntüle 1258616şu an cihazımdan temizlendi mi arkadaşlar?

Cihazım temizlendi mi acaba tarama işlemi bitti.

Virüs isteğini yerine getirdikten sonra tarama ile durduramazsın. Özellikle böyle hesap çalma tarzı keylogger virüslerini. Sadece ilerideki senaryoları engellersin. Hesapları askıya al ya da deaktif et. Ondan sonra hesapları kurduğun sitenin destek birimleri ile iletişime geç. Şifre çalınması engellenir, ama token tarzı yüksek öncelikli kişisel bilgi çalınımı sonucu oluşan durumlar zor engellenir.

Virüs isteğini yerine getirdikten sonra tarama ile durduramazsın. Özellikle böyle hesap çalma tarzı keylogger virüslerini. Sadece ilerideki senaryoları engellersin. Hesapları askıya al ya da deaktif et. Ondan sonra hesapları kurduğun sitenin destek birimleri ile iletişime geç. Şifre çalınması engellenir, ama token tarzı yüksek öncelikli kişisel bilgi çalınımı sonucu oluşan durumlar zor engellenir.
Peki operadaki kayıtlı şifrelere erişmiş olabilirlermi?

Discord otomatik olarka herkese sunucular dahil bu mesajı göndermiş ve Instagram'da tanımadığım kişiler takip edilmeye başlandı, yardımınızı rica ediyorum. Virüs taraması yaptırıyorum fakat virüs çıkmıyor.
Fotoğraftaki hesap benim kendi hesabım.

Eki Görüntüle 1258584
Token gitmiş. Banada olmuştu. Adam sonrasında saldı hesabı hiçbirşey yapmadı.

Geri
Yukarı