Discord Krisp kalitesi düştü mü?

Curlier

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba Sosyal, uzun zamandır Krisp'i masaüstü uygulamasından ücretli olarak kullanıyorum. Son iki haftadır Discord'un Krisp eklentisini kullanan arkadaşlarımdan bazılarında kulaklıklarından gelen sesler mikrofonundan sekiyor. Nefes alma sesleri ve bazen klavye sesleri de buna dahil. Bir süre kendimde uygulamayı kapatıp Discord üzerinden açtım ve sonuç aynı. Bazen bozuluyor ve Krisp sürekli kapanıp açılıyor, Krisp'i kapatıp açınca ise bu sorun düzeliyor. Ya güncellemelerden kaynaklı bir sorun var ya da Discord ve Krisp ortak bir kararla kalitesini düşürdü yazılımın. Sorunu yaşayanlardan üçü Logitech, biri HyperX ve diğeri ise SS kullanıyor. 11 kişi arasından 5'inde bu sorun var ben hariç. Aranızda bu sorunu başka yaşayan var mı?

Merhaba sosyal, uzun zamandır Krisp'i masaüstü uygulamasından ücretli olarak kullanıyorum. Son iki haftadır Discord'un krisp eklentisini kullanan arkadaşlarımdan bazılarında kulaklıklarından gelen sesler mikrofonundan sekiyor. Nefes alma sesleri ve bazen klavye sesleri de buna dahil. Bir süre kendimde uygulamayı kapatıp Discord üzerinden açtım ve sonuç aynı. Bazen bozuluyor ve krisp sürekli kapanıp açılıyor, Krisp'i kapatıp açınca ise bu sorun düzeliyor. Ya güncellemelerden kaynaklı bir sorun var ya da Discord ve krisp ortak bir kararla kalitesini düşürdü yazılımın. Sorunu yaşayanlardan üçü Logitech, biri HyperX ve diğeri ise SS kullanıyor. 11 kişi arasından 5'inde bu sorun var ben hariç. Aranızda bu sorunu başka yaşayan var mı?

Evet bende yaşadım neden acaba?

Merhaba sosyal, uzun zamandır Krisp'i masaüstü uygulamasından ücretli olarak kullanıyorum. Son iki haftadır Discord'un krisp eklentisini kullanan arkadaşlarımdan bazılarında kulaklıklarından gelen sesler mikrofonundan sekiyor. Nefes alma sesleri ve bazen klavye sesleri de buna dahil. Bir süre kendimde uygulamayı kapatıp Discord üzerinden açtım ve sonuç aynı. Bazen bozuluyor ve krisp sürekli kapanıp açılıyor, Krisp'i kapatıp açınca ise bu sorun düzeliyor. Ya güncellemelerden kaynaklı bir sorun var ya da Discord ve krisp ortak bir kararla kalitesini düşürdü yazılımın. Sorunu yaşayanlardan üçü Logitech, biri HyperX ve diğeri ise SS kullanıyor. 11 kişi arasından 5'inde bu sorun var ben hariç. Aranızda bu sorunu başka yaşayan var mı?

Tek fark eden ben değilmişim evet aynı sorun bende de oluştu.

Evet aynı sorun bende de hemen ptb yi indirip deneyeceğim.

Galiba benim mikrofon kötü olduğundan sorun hala devam etmekte.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı