Discord Müzik botlarını kişiye özel yapmak

Strider0628

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Discord sunucusundaki müzik botlarını örneğin; 4 müzik botu var ikisi sadece benim komutlarımla çalışsın. Ama X kişisi komut yazdığında bot tepki vermesin gibi yapma şansımız var mı?

Botta öyle bir özellik varsa en kolayı o olur. Ya da sadece sizin ve botun görebileceği bir kanal oluşturup oradan yazabilirsiniz komutları. Slash komutları varsa botun hem kanalı görme hem de yazma yetkisini alın. Fakat botu eklerken Administrator yetkisi verdiyseniz yetkilerini alsanız da görür yani olmaz.

Discord sunucusundaki müzik botlarını örneğin; 4 müzik botu var ikisi sadece benim komutlarımla çalışsın. Ama X kişisi komut yazdığında bot tepki vermesin gibi yapma şansımız var mı?

Öyle uçak mı uçar?

Bot komut sayfası yaparsınız.
Bot odaları yaparsınız. Bazı odalarda bazı botların girmesini engellersiniz.
O oda yetkisini verirsiniz X kişilerine.

Aklıma böyle şeyler geldi ama uzun süredir discord ile uğraşmadığım için ne kadarı yapılabilir bilemedim.

Arkadaşlar Discord ile ilgili bir sorun var hangi başlıktan konu açacağımı bulamadım moderatör olduğum bir sunucuda yüklü olan emojileri bir takipçi göremiyor direkt eksik başkalarında olan onda yok neden olabilir?

Cevaplar için teşekkürler. Kendi botunu yapma özelliği iyiymiş aslında. Diğer türlü özel kanal açarak yaptım. Teşekkür ederim tekrardan cevaplar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı