Discord Nitro 1 ay üyelik

Yer
Gotham
Arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı ve başlığa ne yazacağımı tam kestiremedim. Bugün Discord'da Nitro yazan kısımda bir adet bildirim vardı. Üzerine tıkladığımda şu görselle karşılaştım:

1611436284269.png

Sonrasında üzerine tıkladığımda ise şununla karşılaştım:

1611436312976.png

Kart bilgilerini de istedi tabii doğal olarak. Şimdi arkadaşlar benim sorum şu: Ben bir aylık ücretsiz üyelik alıp, üyeliğimin 28 veya 29. gününde iptal edebilir miyim? Öteki ay için benden para kesilir mi?

Cidden bu konularda biraz cahilim, kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı ve başlığa ne yazacağımı tam kestiremedim. Bugün Discord'da Nitro yazan kısımda bir adet bildirim vardı. Üzerine tıkladığımda şu görselle karşılaştım:

Eki Görüntüle 850075

Sonrasında üzerine tıkladığımda ise şununla karşılaştım:

Eki Görüntüle 850077

Kart bilgilerini de istedi tabii doğal olarak. Şimdi arkadaşlar benim sorum şu: Ben bir aylık ücretsiz üyelik alıp, üyeliğimin 28 veya 29. gününde iptal edebilir miyim? Öteki ay için benden para kesilir mi?

Cidden bu konularda biraz cahilim, kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.
Aboneliklerin deneme sürelerinde ücret kesilmez. Aldığınız gün aboneliğin yenilenmesini iptal edebilirsiniz. İptal ettikten sonra 1 aylık deneme süresini keyifle kullanabilirsiniz. Bu konularda paranoyak isen içinde bakiye olmayan sanal kart kullanabilirsin. Bu arada, Discord'un Nitro aboneliğinin 1 ay ücretsiz olduğunu ilk sizden görüyorum, teşekkür ederim.

İçinde para olmayan bir kartla alabilirsin. Ben aldığımda bittiği zaman kesti parayı.

Arkadaşlar sadece emin olmak için konu açayım dedim. Teşekkür ederim herkese. :D
Hocam şunu söyleyeyim. Eğer boost için alıyorsan %90 iptal ettiğin zaman yaptığın boostları geri alacak.
Boost için değil sadece beleş mezar olsa içine girerim.
Aboneliklerin deneme sürelerinde ücret kesilmez. Aldığınız gün aboneliğin yenilenmesini iptal edebilirsiniz. İptal ettikten sonra 1 aylık deneme süresini keyifle kullanabilirsiniz. Bu konularda paranoyak isen içinde bakiye olmayan sanal kart kullanabilirsin. Bu arada, Discord'un Nitro aboneliğinin 1 ay ücretsiz olduğunu ilk sizden görüyorum, teşekkür ederim.
Bir aylık süresi bitmeden önceki gün iptal etmeyi düşünüyordum. Kartımın içinde para yok, o kısım konusunda problem yok. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı