Discord Nitro aboneliğimin süresi bitmesine rağmen hala üyeliğim devam ediyor

Kehriban

Decapat
Daha fazla  
13.06.2023 tarihinde bir arkadaşım 2 haftalık Discord Nitro hediye etmişti, aboneliğimi iptal etmeyi unutmuşum ve dün son günüydü, yani 27 Haziran. Papara hesabıma bildirim geldi yetersiz bakiye olduğu için abonelik yenilenemedi diye. Ben de aboneliğimi iptal etmedim ve yenilemedim de, fakat hala Discord nitrom var olarak gözüküyor. Normalde son günü dündü. Neden gitmedi hala?

Dosya Ekleri

• sssss.png
    sssss.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
13.06.2023 tarihinde bir arkadaşım 2 haftalık Discord Nitro hediye etmişti, aboneliğimi iptal etmeyi unutmuşum ve dün son günüydü, yani 27 Haziran. Papara hesabıma bildirim geldi yetersiz bakiye olduğu için abonelik yenilenemedi diye. Ben de aboneliğimi iptal etmedim ve yenilemedim de, fakat hala Discord nitrom var olarak gözüküyor. Normalde son günü dündü. Neden gitmedi hala?

2-3 gün süre veriyor eğer ödemezsen iptal oluyor.

Her gün para çekmeye çalışacak eğer sürekli başarısız olursa bir süre sonra abonelik iptali gerçekleşecek.
Yani ödemeyi gerçekleştirmezseniz birkaç gün sonra iptal olur.

Gitmeden önce bir kaç kere daha çekmeyi deniyor. En son pes edip iptal ediyor yani o nitro 2-3 gün daha duracak.

2 Hafta süresi var diyebilirim.

Ben de arkadaşlarıma attım 3 kişiden 2 si 2 hafta sonra diğeri ise 3. günde bitti.

Selam, kendi hesabınızın nitrosunu devam ettirmeniz için biteceği gün üzerine 7 gün veriyor. Ödeme koşulu eklemezseniz eğer verdiği tarihte iptal olur genelde. Bu şekilde belirtisi yoksa 1 ile 3 gün içinde sizden gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı