Discord Nitro alınır mı?

wrâithx

Hectopat
Son yeniliklerden sonra bayağı bir gelişti Nitro. Almak istiyorum ama değmeyecek gibi sizce ne dersiniz alınır mı? Yoksa başka alınacak şeyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son yeniliklerden sonra bayağı bir gelişti Nitro. Almak istiyorum ama değmeyecek gibi sizce ne dersiniz alınır mı? Yoksa başka alınacak şeyler var mı?

Bence demez. Ama şu an bende 2 haftalık deneme kampanyası var. Sende de çıkıyorsa onu deneyebilirsin. Hem kendin karar vermiş olursun.

27 TL'ye değerdi ama şu anki fiyatına değmez bence ben hala 27 TL ödüyorum mesela.

Nasıl yapıyorsunuz ki?

Bence demez. Ama şu an bende 2 haftalık deneme kampanyası var. Sende de çıkıyorsa onu deneyebilirsin. Hem kendin karar vermiş olursun.

Ya çok Nitro kullandım, hiç para da vermedim şimdi biraz alıştığım için nitrosuz kullanınca bir değişik hissediyorum neyse boş ver değmez gibi

Nasıl yapıyorsunuz ki?

Ya çok Nitro kullandım, hiç para da vermedim şimdi biraz alıştığım için nitrosuz kullanınca bir değişik hissediyorum neyse boş ver değmez gibi.

Zamlardan önce abone olduğum için ve aboneliğimi iptal etmediğim için hala 27 TL ödüyorum.

@Wlixe hayır 80 TL'lik olanı kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı