Discord Nitro Classic'de arka plan rengi var mı?

Aykanpower

Decapat
Daha fazla  
Var mı öyleyse alacağım bilenler varsa yazarsa sevinirim.

Teşekkürler peki Türkiye'den Nitro Basic alınıyor mu? Alınıyorsa Nitro Classic'Mi daha iyi Nitro Basic'Mi

Hayır. Önerim alabilirseniz nitrolusunu ve yıllık versiyonunu alın. Discord şu an çok sessiz. Çok ciddi bir zam bekliyorum nitroda.

Hayır. Önerim alabilirseniz nitrolusunu ve yıllık versiyonunu alın. Discord şu an çok sessiz. Çok ciddi bir zam bekliyorum Nitro'da.

Peki daha ucuza alınabilir mi o kadar money yok da Veya Discord Nitro classic yıllık önerir misiniz?

Hayır. Önerim alabilirseniz nitrolusunu ve yıllık versiyonunu alın. Discord şu an çok sessiz. Çok ciddi bir zam bekliyorum Nitro'da.

Doğrusunuz. Basic yıllık planına baktığımda Nitro Boost yıllık fiyatı ile aynı idi.

Peki daha ucuza alınabilir mi o kadar money yok da veya Discord Nitro classic yıllık önerir misiniz?

Öneririm. Discord'un dediğine göre Nitro classic aylık/yıllık ödemeyi kapatmadığınız sürece silinse bile kullanabiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…