Discord Nitro en uyguna nasıl alınır?

Hocam pek bir şansınız yok ilk defa alıyorsanız 1 defaya mahsuz bedava onun dışında yok. Bir de Discord Nitro'yu dosya falan atmak için değil de görünüm için alacaksanız paranıza yazık.

Sırf görünüm için 27 TL'ye değer bence :)
75 TL olan paket eski aboneler için hala 27 TL evet. Ama bir gün bir anda 75 TL'ye çıkartacak diye korkuyorum. Discord umarım böyle bir hamle yapmaz. Ek olarak bence düz 27 TL olandan baya şey kırpılmış eskiden böyle değildi :D

75 TL olan paket eski aboneler için hala 27 TL evet. Ama bir gün bir anda 75 TL'ye çıkartacak diye korkuyorum. Discord umarım böyle bir hamle yapmaz. Ek olarak bence düz 27 TL olandan bayağı şey kırpılmış eskiden böyle değildi :D

Ben zamlardan önce abone olduğum için en dolu paket Nitro'yu 26 TL'ye kullanıyorum bedava.

75 TL yine normal bu durumda ya. $10 sanırsam fiyatı. O fiyattan olsa kim alır :) 27 TL iken aldım ve sorun çıkmazsa sonuna kadar kullanırım.

Hocam bence görüntüye 75TL değmez cips kola yaparım daha iyi ha para varsa np bende yine DC Nitro var.

Arkadaşlar kastettiğim cashback olur, hediye eden uygulama vardır belki, o tarz kampanyalar. Mümkünse konudan sapmayalım.
Genel olarak olmuyor diye biliyorum. Discord bazen bedava hediye üyelik veriyor hiç nitro kullanmamış kullanıcılara. 4-5 ay bedava kullanmışlığım var.

Geri
Yukarı