Discord Nitro hediyesi gerçek mi?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 4B
Hocam gerçek link o. Keşke kabul etseydiniz 😂. Başkası almış.
Bende benim için değerli olan birine göndermiştim. Ordan biliyorum.
1617650909319.png

0 umrumda bence cc ile alınmış başım yanmasın hocam. Adamlar çünkü sucuk ekmek dağıtır gibi Nitro dağıtıyor ya aşırı zengin ya da cc ile alıyorlar.

Hocam gerçek link o. Keşke kabul etseydiniz 😂. Başkası almış.
Bende benim için değerli olan birine göndermiştim. Oradan biliyorum.
Eki Görüntüle 959571

Bir de sunucu olduğu için :D 0 güvenim var.
Token receiver ile hesabını alıyorlar diye biliyorum dostum sakın kabul etme.

Etmem zaten kanka bunlar anam değil babam değil bana Free Nitro versinler.
Kesinlikle tıklamayın. Bu script çok kolay bir şekilde oluşturulabiliyor. Son dönemde birçok insan mağdur oldu.

Tıklamadım kanka zaten sadece gördüm SS aldım size attım :D

Z

Al senin için risk aldım, hediye uçmuş.
Eki Görüntüle 959581

Zaten başkası tarafından alınmış diyor :D ama yine de kendini bu riske attığın için teşekkür ederim
Hocam gerçek hocam hemen tıklayın 50 tane nitronuz olacak hocam kaçırmayın hocam. (!)
Elbette gerçek değil.

Eyvallah hocam sizin sayenizde 4038 katlı villa aldım ama hocam passwordlerimi giriyorum kabul etmiyor Google'de sıkıntı var galiba (!)

Z

Zaten başkası tarafından alınmış diyor :D ama yine de kendini bu riske attığın için teşekkür ederim

Hocam Kaspersky'e güvenerek bir deneme daha yapmış oldum :). Amacım güvenli olup olmadığını kontrol etmekti, yoksa o Discord'un kendi görünümünü yapmak kolay diye biliyorum. Kaspersky'e teşekkür edin, bana değil.

1617651319871.png

Hocam Kaspersky'e güvenerek bir deneme daha yapmış oldum :). Amacım güvenli olup olmadığını kontrol etmekti, yoksa o Discord'un kendi görünümünü yapmak kolay diye biliyorum. Kaspersky'e teşekkür edin, bana değil.

Eki Görüntüle 959591

Teşekkür ederim yüce Kaspersky (!) yüce için (!) koydum bu arada.
"Sağ ol kardeş ben başka dolandırıcılara bakayım" de ve engeli bas nereden geldiyse.

Bak şu köşede bir dolandırıcı var o efsane sağdaki biraz daha IyI dolandırıcı.

Geri
Yukarı