Discord Nitro hediyesi ile gelen Game Pass kullanılamıyor

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
Daha önceden Discord Nitro'dan verilen kodla Game Pass edinmiştim ama o kod arkadaşımındı kullanmıyorum diye bana vermişti. O üyelik bitince kendi kodumu kullanmayı deniyorum kabul edilmiyor kod. Ne yapmam gerekir. En başta arkadaşımın kodu ile üyelik edindiğimi söylemiştim ondan önce de üyeliğim vardı o üyelik bitince arkadaşım kod vermişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden Discord Nitro'dan verilen kodla Game Pass edinmiştim ama o kod arkadaşımındı kullanmıyorum diye bana vermişti. O üyelik bitince kendi kodumu kullanmayı deniyorum kabul edilmiyor kod. Ne yapmam gerekir. En başta arkadaşımın kodu ile üyelik edindiğimi söylemiştim ondan önce de üyeliğim vardı o üyelik bitince arkadaşım kod vermişti.
Üyelik bitince olmuyor demekki.

2. bir kodu aynı hesapta etkinleştiremezsiniz, yeni hesap açıp deneyin.
Discord Makalesi

Yeni kullanıcılar için o kodlar, kullanmak istiyorsanız yeni hesap açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı