Discord Nitro para iadesi nasıl yapılır?

Siz yapamazsınız. Arkadaşınız desteğe yazacak ve iade edecek. Normalde nitro iade edilmez ancak tek seferlik olmak üzere iade ediyorlar.

Siz yapamazsınız. Arkadaşınız desteğe yazacak ve iade edecek. Normalde Nitro iade edilmez ancak tek seferlik olmak üzere iade ediyorlar.

Ee o yok ki kartın benim olduğunu ispatlarsam kabul ederler mi hem ben bu kartı onun hesabından nasıl iptal edebilirim ki her ay para çekilip duruyor.

Hocam arkadaşınıza söyleyin. Hem neden sizin kartınız onda varki?

He işte arkadaşım yok okul bitince yok oldu kartım kayıtlı çünkü bir keresinde benden alışveriş yapmasına izin verdim Discord için sonra kartım kayıtlı olmuş bende olmuyor sanıyordum şimdi benim tek çarem kartı iptal edil yenisini mi almak?

He işte arkadaşım yok okul bitince yok oldu kartım kayıtlı çünkü bir keresinde benden alışveriş yapmasına izin verdim Discord için sonra kartım kayıtlı olmuş bende olmuyor sanıyordum şimdi benim tek çarem kartı iptal edil yenisini mi almak?

Sizi arkadaşınız bildiğiniz dolandırmıs . Hocam hesabına erişiminiz yoksa kartı iptal edin .

Öyle bir şey yok maalesef. Bu saatten sonra yapacağınız kartınızı hesabından çıkarın ve gelmesini bekleyin gelirse zaten iade eder gelmezse de yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı