Discord Nitro teklifinde Game Pass verir mi?

Önceden 1 kere almıştım Nitro ve 2 aylık Pass vermişti. Şimdi aynı teklif geldi benim hesaba da. Şu an alsam yine verirler mi acaba?

Bildiğim kadarıyla vermez, sadece 1 kereliğine veriyor diye biliyorum yani yanlış biliyor da olabilirim.

Biraz konu dışı niteliği taşıyor ama bana nitrodan gelen kodlar çalışmadı nedense. Sıfır, yeni açılmış ve daha önce Game Pass kullanılmamış bir hesapta denedim. Kendiminki olmayınca abimin kodunu denememe rağmen bu kod daha önce kullanılmış hatası aldım. Neden olabilir?

Kodu aldım, teşekkür ederim cevaplarınız için iyi geceler

Arkadaşlar son bir soru sormam gerekiyor kodu Game Pass'e giriyorum böyle diyor:

Ne yapmalıyım?

Daha önce bu Xbox hesabında kod kullanmıştım, bu sebepten ötürü böyle diyor olabilir mi?

Yeni hesap açtım ancak burada bireysel hesap kullanamazsınız, bunun yerine iş veya okul hesabınızla oturum açın diyor ama benim kullandığım e-posta hotmail.com, Outlook.com nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Önceden 1 kere almıştım Nitro ve 2 aylık Pass vermişti. Şimdi aynı teklif geldi benim hesaba da. Şu an alsam yine verirler mi acaba?

Aynı hesaba verilmez.

Farklı hesaptan deneyin.

Sorunu çözebildim teşekkür ediyorum yardımlarınız için

Dostum yeni konu açarsan daha çok cevap gelir ayrıca böyle diyorsa desteğe başvur büyük ihtimal sana yeni Game Pass kodu verirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…