Discord Nitro ve Discord Nitro Classic arasındaki farklar nelerdir?

Discord Nitro ve Discord Nitro classic arasında ne gibi farklar var? Afiş vs. kullanılabiliyor mu yoksa sadece Discord Nitro'ya özel mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Discord Nitro ve Nitro classic arasında bir fark yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord Nitro ve Discord Nitro Classic arasında ne gibi farklar var? Afiş vs. kullanılabiliyor mu yoksa sadece Discord Nitro'ya özel mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Nitro aldığın kısımda gerekli bilgilendirmeler mevcut. Hatırladığım kadarıyla Classic'te afiş kullanamıyor ve sunucu takviyesi hakkın bulunmuyor. Classic'in bir kaç kısıtlaması daha olabilir.

Nitro alırsan 2 tane Boost veriyor ekstra olarak sunucuya takviye yapabiliyorsun. Bundan hariç bir fark var mı bilmiyorum.
Birde 1080p ekran paylaşımı avantajı olduğunu söylüyor ama kaynak olarak yayınlayınca çok bir fark olduğunu sanmıyorum, zaten Classic versiyonunda 720p veriyor. Ancak fazla Discord kullanıyorsa arkadaş ve topluluğu falan varsa Discord Nitro alması daha mantıklı olur.

Birde 1080p ekran paylaşımı avantajı olduğunu söylüyor ama kaynak olarak yayınlayınca çok bir fark olduğunu sanmıyorum, zaten Classic versiyonunda 720p veriyor. Ancak fazla Discord kullanıyorsa arkadaş ve topluluğu falan varsa Discord Nitro alması daha mantıklı olur.
Classic versiyonda da 1080p veriliyor ancak 60 FPS veremiyorsun. 1080p 30 FPS verebilir.

Geri
Yukarı