Discord ödeme yöntemi kabul edilmiyor

denizanazor

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 3 aylık bir Nitro aldım ve onu kullanacaktım lakin Discord ödeme yönetimimi kabul etmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle Merhaba~
Aldığınız hatayı daha açık bir şekilde ifade edebilir misiniz? ; - ;

Merhaba. Ben 3 aylık bir Nitro aldım ve onu kullanacaktım lakin Discord ödeme yönetimimi kabul etmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kartında para var mı?
Veya kartın dijital alışverişe açık mı?
Ve kartına ödeme yaparken doğrulama geldi mi?

Kartında para var mı?
Veya kartın dijital alışverişe açık mı?
Ve kartına ödeme yaparken doğrulama geldi mi?

Kartımda yeteri kadar para var.
Evet açık.
Evet geldi.

Verdiği uyarıyı görsel olarak atar mısın?

öncelikle merhaba~
Aldığınız hatayı daha açık bir şekilde ifade edebilir misiniz? -;

Merhaba kart bilgilerimi giriyorum sonrasında doğrulama geliyor onu da yapıyorum sonrasın da üstteki fotoğraftaki uyarı geliyor.

Merhaba tekrardan
2 aşamalı doğrulamayı aktifleştirmeniz gerekiyor telefon numaranızı onaylamanız şart

İyi günler >~<

merhaba tekrardan.
2 aşamalı doğrulamayı aktifleştirmeniz gerekiyor telefon numaranızı onaylamanız şart

İyi günler >~<

İki aşamalı doğrulamayı aktifleştirdim ve telefon numaramı da onayladım ama hala alamıyorum

İki aşamalı doğrulamayı aktifleştirdim ve telefon numaramı da onayladım ama hala alamıyorum
Merhaba tekrar
İsterseniz discorda bir mail gönderin ve hesabınızı incelesinler belki daha önce aldığınızdan kaynaklıdır~

İyi günler >~<

merhaba tekrar
İsterseniz Discord'a bir mail gönderin ve hesabınızı incelesinler belki daha önce aldığınızdan kaynaklıdır~

İyi günler >~<

Tamam ben mail göndereyim. Bu yeni bir hesap olduğu için ondan bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum
İyi günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…