Discord profil fotoğrafı değişteremiyorum

10Efe

Decapat
Yer
Oldham
Daha fazla  
Herkese selam, bugün Discord Nitro aldım. Eskiden de Discord Nitro almıştım ve arkadaki afiş ile profil fotoğrafımı hareketli GIF ile değişmiştim. Şu an değişemiyorum sadece yüklenme işareti dönüyor. Sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Dosya boyutunu kontrol ettiniz mi hocam geçen gün arkadaşımda aynı sorunu yaşadı dosya boyutu geçmiş olabilir GIF.

Herkese selam, bugün Discord Nitro aldım. Eskiden de Discord Nitro almıştım ve arkadaki afiş ile profil fotoğrafımı hareketli GIF ile değişmiştim. Şu an değişemiyorum sadece yüklenme işareti dönüyor. Sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Görselin çözürnülüğü veya boyut sınırı aşıyor olabilir mi?

Dosya boyutunu kontrol ettiniz mi hocam geçen gün arkadaşımda aynı sorunu yaşadı dosya boyutu geçmiş olabilir GIF.
hocam kendi dosyalarımdan deklemiyorum discord üzerinden seçiyorum.

Görselin çözürnülüğü veya boyut sınırı aşıyor olabilir mi?
discord üzerinden ekliyorum öyle birşey olduğunu zannetmiyorum çünkü bir hata almadım. Başka gifler üzerinde denedim yine bekledim bekledim ama olmadı sadece discordun yükleme simgesi çıkıyor.

Tarayıcıdan veya mobilden deneyin bir de.
Mobilden deneyecektim gif ekleyemiyorum ama web üzerinden deneyeyim.
Az önce denedim yine yükleme işareti dönüyor sadece. Farklı gif seçtim yine aynısı oldu.
Ekteki gibi bir yükleme işareti dönüyor sadece.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-04 145136.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-04 145136.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 44
Hesaptan çıkıp girmeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa büyük ihtimalle internetinizden kaynaklıdır, interneti kapatıp açmayı deneyin.

Mobilden deneyecektim gif ekleyemiyorum ama web üzerinden deneyeyim.

Hesaptan çıkıp girmeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa büyük ihtimalle internetinizden kaynaklıdır, interneti kapatıp açmayı deneyin.
Hocam internetimde hiçbir sorun yok, az önce bende belki ondandır diye ölçtüm 115mbps download 20mbps upload çıktı sonuç. Hesaptan çık gir yaptım yine düzelmedi.

Sorunu çözdünüz mü efendim ben de şu an aynı sorunu yaşıyorum.

Aynı sorun bende de vardı çözdüm yapmanız gereken şey seçtiğiniz GIF'ı favorilere eklemek ve herhangi bir DM e atmak ardından sağ tıklayıp bağlantıyı ziyaret et diyin ve GIF'ı indirip discordan profilinizi yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı