Discord rct bağlanıyor hatası

518385

Hectopat
Kanallar yüklenmiyor ses odalarına girmiyor. 2 gündür bu vaziyette ne yapmam gerek?

Sorun discord sunucularından kaynaklıdır, yakın zamanda çözümlenmesini bekliyoruz..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Discord'um çalındı zannettim... Kara kara evde dolaşıyorum ne yapacağım ben diye.

İçim gerçekten çok rahatladı discordun bu kadar etkileyeceğini düşünmezdim

Arkadaşlar sizde Spotify çalışıyor mu? Bende çalışmıyor. Giremiyorum Opera GX'den.

Discord'um çalındı zannettim... Kara kara evde dolaşıyorum ne yapacağım ben diye.

Bana da oldu hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Discord'da bir aradaşımın sunucusunda ilk mesajı arıyordum sonra mesajlar yüklenemdi dedi biraz bekledim yine aynı hatayı verince bilgisayarı yeniden başlattım sonra olmayınca tekrar Discord'u sildim şimdi yüklemeye çalışıyorum fakat "upstream connect error or disconnect/reset before headers. Reset reason: Connection failure" diye bir hata veriyor bilen var mı ya da ne yapmam gerek?(Discord'a Chrome'dan de giremiyorum.)

Discord çöktü hocam

Ben De'de aynı hatta konu açtım sanırım düzelmesini bekleyeceğiz.

Discord neden çöktü? Ne zaman düzelir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…