Discord "#" rozeti nasıl alınır?

Rastgele telefondan Discord'u kontrol edin ara sıra 2022 de gelen arkadaşa telefon Discord'una gelmiş.

Telefon discordunun bilgisayar Discord'undan bir farkı olacağını sanmıyorum. Herhalde arkadaşların dediği gibi sırası gelene veriliyor random olarak. Hesap tarihi etkilemiyor.

Ben 2017'de katildim hâla gelmedi. Nitrosu olanlara öncelik veriyorlar diye biliyorum.

Yani Discord'u telefondan ara sıra kontrol edince mi geliyor?

Yok hocam tamamen rastgele ama gördüğüm birine telefon Discord'unda fark etmiş bana da gelmediği için tam olarak bilmiyorum çok da önemli bir şey değil açıkçası.

Telefondan girince sizi oto sayfaya yönlendirip sizden yeni bir kullanıcı adı isteyecektir oraya yeni kullanıcı adınızı yazdığınızda otomatikman Size bu rozeti verecektir. Bazı arkadaşlarımda böyle olmuş ben mobil i hiç kullanmadım bana da oto olarak geldi.
Bende Nitro var ancak rozetim hiç yok. Bende anlamadım.

Giriyorum ancak nedense beni hiçbir sayfaya yönlendirmedi. Çıkış yapıp, tekrar giriş yapmayı deneyeyim mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…