Discord sesim bazen karşıya gitmiyor

bixsi

Kilopat
Discord'da şöyle bir sorun yaşıyorum, haftalardır çözemedim. Bir bileniniz varsa yardım etsin lütfen. Hiçbir sorun yokken birdenbire Discord'dan sesimi karşı taraf duymuyor. Ben karşı tarafın sesini duyuyorum. Ses sınaması yaptığımda kendi konuştuğumu da duyabiliyorum DC'de, yalnız bir şey fark ettim. VPN açınca karşı taraf sesimi duyabiliyor. VPN kapayınca duyamıyor ama ben onunkini iki türlü de duyuyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da şöyle bir sorun yaşıyorum, haftalardır çözemedim. Bir bileniniz varsa yardım etsin lütfen. Hiçbir sorun yokken birdenbire Discord'dan sesimi karşı taraf duymuyor. Ben karşı tarafın sesini duyuyorum. Ses sınaması yaptığımda kendi konuştuğumu da duyabiliyorum DC'de, yalnız bir şey fark ettim. VPN açınca karşı taraf sesimi duyabiliyor. VPN kapayınca duyamıyor ama ben onunkini iki türlü de duyuyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Vpn programı açık iken kurduysanız discord kurulum sırasında algıladığı ip adresini baz alır vpn kapatıp tekrar kurun sorun düzelecektir. Çünkü daha önce aynı durumu ben yaşadım şansa kadere dedim denedim ve sonuç olumlu çıktı denemekte fayda var

Hocam ceza yemişim cevap veremiyordum. Hepsini denedim, yine olmuyor. Skypeden sorun yok mesela lakin discord da sesimin karşıya gitmesi için VPN açmam şart çıldıracağım bu nasıl olabiliyor ya.
Arkadaşlar başka önerebileceğiniz bir şey var mı bu sorun ile ilgili ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı