Discord seste ekran paylaşımı yapınca Discord kapanıyor

Yok hocam hala aynı.
Bir subredit'ten alıntı: *Çeviri ile attım pek doğru çevirmemiş olabilir*

Herkese selam

Aylarca, yayınladığınız her oyunda discord'un 5 dakika sonra çökmesiyle uğraştıysanız ve tüm donanım hızlandırmayı ve bulabileceğiniz şeyleri devre dışı bıraktıysanız, belki bu bana yardımcı olduğunu beğenmenize yardımcı olabilir:

"Sonic Suite Companion" uygulamasının otomatik başlatılmasını devre dışı bırakın. Asus Anakartınız veya benzeri bir cihazınız varsa, Windows güncellemesi yoluyla otomatik olarak yüklenen bir yazılımdır.

Uygulama "Programlar ve Yazılım"da listelenmiyor, onu başlat menüsünden aramanız ve ardından kaldırmaya tıklamanız veya uygulamayı açıp "başlangıçta çalıştır seçeneğini" kaldırmanız gerekir.

Aylar süren hayal kırıklığından sonra, bu SONUNDA benim için sorunu çözdü. Oyunun kurallarını değiştiren yorumu Reddit - Dive into anything adresindeki kredi, ne yazık ki bu sorunla ilgili başka bir başlıktaki uzun bir yorum sohbetinde gizlendi.

Kralsın!

Düzenleme: doğru olup olmadığından emin değilim ancak Asus Phoebus da bununla ilgili olabilir, eğer Sonic Suite'i devre dışı bırakmak tek başına yardımcı olmuyorsa, her ikisini de devre dışı bırakmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı