Discord sunucu takviyesi bitmiyor

468113

Decapat
Merhaba, Kasım ayında Discord Nitro aldım ve sunucu takviyesini de 21 Kasım tarihinde istediğim sunuculara yaptım ama nitrom aralık ayında bitti. Bildiğim kadarıyla 3 gün gibi bir süre sonra takviyelerin de silinmesi gerekiyor şu anda şubat ayındayız takviyelerim silinmedi istediğim gibi kullanabiliyorum. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Kasım ayında Discord Nitro aldım ve sunucu takviyesini de 21 Kasım tarihinde istediğim sunuculara yaptım ama nitrom aralık ayında bitti. Bildiğim kadarıyla 3 gün gibi bir süre sonra takviyelerin de silinmesi gerekiyor şu anda şubat ayındayız takviyelerim silinmedi istediğim gibi kullanabiliyorum. Bunun sebebi nedir?

Discord Nitro'nuz belki de bir daha satın alınmış olabilir bu aya kadar. Ya da Nitro yıllık olabilir.

Discord Nitro'nuz belki de bir daha satın alınmış olabilir bu aya kadar. Ya da Nitro yıllık olabilir.

Hayır nitrom aylıktı bitti ve tekrar satın alınmadı.

Şu anda bir şey fark ettim Discord'un mobil versiyonunda bulunan fotoğrafı remiksle özelliğinde normalde fotoğraf üzerine farklı sunuculardan emoji eklemek Nitro istiyor ama bende Nitro olmamasına rağmen bu özelliği kullanabiliyorum.

3. ay takviye rozeti geldi ve takviyelerim hâlâ gitmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı