Discord sunucusunda sağda çıkan roller nasıl değiştirilir?

w3xan1t

Hectopat
Arkadaşlar bir tane Discord sunucum var ancak sunucuda ekranın sağ tarafında çıkan rolleri (çevrimiçi-çevrimdışı) değiştiremedim. Bunun nasıl yapıldığını bilen birisi yazabilirse mutlu olurum. Hayırlı akşamlar.

Tam olarak nasıl anlattığınızı anlamadım? Altta imza kısmındaki adımdan bana arkadaşlık atıp ulaşabilirsiniz.

EK: Sunucu ayarlarından düzenle yapın. /Anlık dalgınlıkla oldu /

Sunucunun üstüne sağ tıklayıp sunucu ayarları ardından roller kısmına gelip oradan ayarlayabilirsin

Sunucu ismine tıklayıp "Sunucu Ayarları" seçeneğini seçin. Ardından roller kısmından ayarlamaları yapabilirsiniz.

Hocam sunucu ayarlarına gelin. İstediğiniz rolün üstüne tıklayın. "Rolü olan üyeleri çevrimiçi üyelerden ayrı göster" butonuna basın.

Discord adını yazarsan yardımcı olurum.

Arkadaslar ustte rol vermeyi anlatmis. Eger otomatik olarak rol vermek isterseniz sunucuya Nadeko botunu getirip ".aar" ve devaminda da otomatik olarak verilecek rol adini yazarsaniz sunucuya her giren kisi otomatik olarak o role sahip olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…