Çözüldü Discord telefon doğrulama kodu gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

legendrewbo

Hectopat
Yer
İstanbul
Mesaj ile ne kadar telefonuma baksamda hiçbir şekilde telefonuma doğrulama kodu gelmiyor. Ama ben doğrulamadan vazgeçtiğimde en fazla 10dakika sonra kod telefonuma geliyor ama girebilecek hiçbir yer doğal olarak kalmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesaj ile ne kadar telefonuma baksamda hiçbir şekilde telefonuma doğrulama kodu gelmiyor. Ama ben doğrulamadan vazgeçtiğimde en fazla 10dakika sonra kod telefonuma geliyor ama girebilecek hiçbir yer doğal olarak kalmıyor.

Sunucu yavaşlığından kaynaklanıyor olabilir, doğrulama ekranında 10-15dk bekleyin eğer gerçekten doğrulamak istiyorsanız.

SMS olarak gelmez Google Authenticator adlı uygulamadan gelir. Eğer yanlış anlamadıysam tüm olay böyle Google Authenticator uygulamasından kodları alıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı