Discord token ile ne yapılabilir?

Discord serverine girdim oradan almış sanırım
İmkanı yok.
Kendi tokenıma nereden ulaşabilirim?
Discord uygulaması içinde F12 tuşu ile inceleme modunu açıyorsunuz. Sağ üstten ">>" tuşuna basıp oradan "Uygulama"yı seçiyorsunuz. "Yerel Depolama" tuşuna basıp oradan discord'un sitesini seçiyorsunuz. Sağ tarafta bir bölüm açılacak, üst taraftaki filtreye "token" yazıyorsunuz ve tokeninizi kopyalıyorsunuz.

Arkadaşlar şifreyi değiştirdim ama token değişmedi adamın attığı tokenda doğru ne yapmam gerekiyor.
İmkanı yok.

Discord uygulaması içinde F12 tuşu ile inceleme modunu açıyorsunuz. Sağ üstten ">>" tuşuna basıp oradan "uygulama"yı seçiyorsunuz. "yerel depolama" tuşuna basıp oradan Discord'un sitesini seçiyorsunuz. Sağ tarafta bir bölüm açılacak, üst taraftaki filtreye "token" yazıyorsunuz ve tokeninizi kopyalıyorsunuz.

Nasıl ulaşabilir? Arkadaşlık isteği gönderdi Discord adresine katıldım tokenın bu dedi işlemleri başlattım dedi engelledi. Adamın attığı tokenda doğru ne yapmam gerekiyor.

Arkadaşlar şifreyi değiştirdim ama token değişmedi adamın attığı tokenda doğru ne yapmam gerekiyor.

Nasıl ulaşabilir? Arkadaşlık isteği gönderdi Discord adresine katıldım tokenın bu dedi işlemleri başlattım dedi engelledi. Adamın attığı tokenda doğru ne yapmam gerekiyor.

Adam size farklı bir link aracılığı ile sunucuyu atmış olabilir. Discord kullanmam, pek bir bilgim yok. Ama bildiğim yöntemlerden birisinde GIF ile token çalınıyordu. Bu zamanda Discord davet linklerini kopyalayıp kendi tarayıcından veya uygulamanda katıl bölümünden girmen gerek. E-postanı değiştirip 2FA açabilirsin, belki o şekilde token değişebilir. Sana tavsiyem, insanlara güvenme

İnternetten şimdi baktım, insanlar şifresini değiştirince tokeni de değişiyormuş. İstersen bir şifreni tekrar değiştir ve tekrar tokenini kontrol et.
Kaynak: Twitter - Discord

Son düzenleme:
Adam size farklı bir link aracılığı ile sunucuyu atmış olabilir. Discord kullanmam, pek bir bilgim yok. Ama bildiğim yöntemlerden birisinde GIF ile token çalınıyordu. Bu zamanda Discord davet linklerini kopyalayıp kendi tarayıcından veya uygulamanda katıl bölümünden girmen gerek. E-postanı değiştirip 2FA açabilirsin, belki o şekilde token değişebilir. Sana tavsiyem, insanlara güvenme.
İnternetten şimdi baktım, insanlar şifresini değiştirince tokeni de değişiyormuş. İstersen bir şifreni tekrar değiştir ve tekrar tokenini kontrol et.

Şifreyi değiştirdim fakat tokenin başındaki sayılar değişmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı