Discord tüm kanallarda küfür engelleme

kingo199

Hectopat
Discord'da küfür engeli açtım fakat her kanalda teker teker engellemek zorundayım, tek bir seferde tüm kanallarda küfür engellemenin yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
MC-at diye bir bot var onu kullanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MC-at zaten ekli ben o bot aracılığıyla tüm kanallara aynı anda küfür özelliğini kapatmak için bir kod var mı diye sordum çünkü çok kanal var hepsinde teker teker uğraşmak istemiyorum.

MC-at zaten ekli ben o bot aracılığıyla tüm kanallara aynı anda küfür özelliğini kapatmak için bir kod var mı diye sordum çünkü çok kanal var hepsinde teker teker uğraşmak istemiyorum.

Video da olduğu gibi billdiğim kadarıyla 1 kanala (public) olana !Küfüraç yazarsanız otomatik küfür eden kişinin mesajını siliyor kendi sunucumuzda kullanıyoruz ve düzgün çalışıyor.

Video da olduğu gibi billdiğim kadarıyla 1 kanala (public) olana! Küfüraç yazarsanız otomatik küfür eden kişinin mesajını siliyor kendi sunucumuzda kullanıyoruz ve düzgün çalışıyor.

Cevap gelene kadar hepsine teker teker küfür aç yaptım hallettim yani uzun yoldan ama yine de sağ olun.

mc at küfürleri engelliyor ama tam değil. Bazı küfürleri küçük harf veya büyük harf ile yazarsanız mesajı silmiyor bu tür mesajlarıda silen botlar var bence onları bi deneyin.

Geri
Yukarı