Discord yayın siyah ekran

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Merhbalar, Discord'da yayın açınca (screen 1 değil) ses geliyor fakat görüntü siyah ekran. Sadece Opera GX ekranını paylaşırken oluyor microsft Edge'de olmuyor. Arkadaşlarla film izlerken yayın yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen bilgisayarın laptop ve 2 ekran kartın var. Eğer 2. ekran kartın NVIDIA ise NVIDIA Kontrol Paneline Discord.exe uygulamasını eklemen gerek ki Discord, NVIDIA ekran kartını kullansın. Kaba saba anlattım ama anlamazsan uzun uzun anlatırım.

Muhtemelen bilgisayarın laptop ve 2 ekran kartın var. Eğer 2. ekran kartın NVIDIA ise NVIDIA kontrol paneline Discord.exe uygulamasını eklemen gerek ki Discord, NVIDIA ekran kartını kullansın. Kaba saba anlattım ama anlamazsan uzun uzun anlatırım.

2 tane ekran kartı var birisi GTX 940M diğeri UHD 520.

Merhbalar, Discord'da yayın açınca (screen 1 değil) ses geliyor fakat görüntü siyah ekran. Sadece Opera GX ekranını paylaşırken oluyor microsft Edge'de olmuyor. Arkadaşlarla film izlerken yayın yapamıyorum.

Merhaba, daha önce yaşamış olduğunuz sorunu bende yaşamaktaydım. Opera GX ve Opera için yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştır yaptığımda bu sorunun olmadığını gördüm. Deneyebilirsiniz. Alternatif olarak görev yöneticinizi açıp, ayrıntılar kısmında Opera GX'e sağ tıklayıp işlem önceliğini yüksek olarak ayarlayın. Bu çözüm geçici olarak iş görecektir. Yine aynı şekilde benzeşmeyi ayarla kısmında CPU 0'a kadar tik işaretlerini kaldırdırarak da çözebilirsiniz. Keza GTA Vice City oynarken yayın yaptığım zamanlarda ses iletiminde bozukluklar yaşamaktaydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı