Çözüldü Discord yayını kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bende Nitro var ve 1080P 60FPS yayın veremiyorum japon filmi gibi oluyor ama 720P 15FPS verdiğim zaman hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Muhtemelen Update değerlerim çok düşük olduğu için. Sende deneyip sıkıntı çıkartmayanı bulabilirsin diye düşünüyorum.
Discord Nitro olmadan en fazla 720p 30fps yayın açabilirsiniz.
Screenshot_3.png

Bende Nitro var ve 1080P 60FPS yayın veremiyorum japon filmi gibi oluyor ama 720P 15FPS verdiğim zaman hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Muhtemelen Update değerlerim çok düşük olduğu için. Sende deneyip sıkıntı çıkartmayanı bulabilirsin diye düşünüyorum.

Çözüm
Discord Nitro olmadan en fazla 720p 30fps yayın açabilirsinn
Discord Nitro olmadan en fazla 720p 30fps yayın açabilirsiniz.Eki Görüntüle 741902
Nitrom var
Saol deneyeyim

Şu an bende de var o sorun yeni güncellemeyle olmaya başladı çözebilen var mı silip yükledim sistemimde iyi Twitch'de yayın bile yapıyorum bu sistemle. Yayın açıyorum arakadaşım FPS 5 gibi kasıyor diyor bana. Discord Nitro'ya sahibim.

Geri
Yukarı