Discord yayını kasıyor

Bossahmettt

Centipat
Selamlar, Discord'a yayın açıyorum, 720p@30 FPS kasıyor. Her türlü diğer seçenekleri seçiyorum, kasıyor gene. İnternetim 48 Dowload hızı, 7.5 upload veriyor. İşlemcim i7 3370, ekran kartım RX 470 8 GB. Neden kaynaklı olabilir acaba? Bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.

Tam emin olmamakla beraber Discord'un sunucularından kaynaklandığını düşünüyorum. Edit: İşlemcinin 3370 olduğunu görmemişim. İşlemciden kaynaklanıyordur muhtemelen.

Tam emin olmamakla beraber Discord'un sunucularından kaynaklandığını düşünüyorum. Edit: İşlemcinin 3370 olduğunu görmemişim. İşlemciden kaynaklanıyordur muhtemelen.
Arkadaşımın sistemi GTX 760 4GB İ5 3470 ve yayın açabiliyor sorunsuz interneti çok iyi değil.

Arkadaşımın sistemi GTX 760 4GB İ5 3470 ve yayın açabiliyor sorunsuz interneti çok iyi değil.
Hayır, sistemi yeterli değil. İşlemcisi çok düşük kalıyor. İnternetten araştırıp bilgi verin lütfen.

Benim i7 10875h da aynı sorun var Discord'a işlemcim çok iyi olmasına rağmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…