Discord yayınları neden siyah-beyaz oluyor?

Soraka Kajmer

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Adana
Daha fazla  
Önceden böyle olmuyordu, herkeste aynı sorun mevcut sizce sebebi nedir?

Siyah beyaz derken şu yayında ara sıra çıkan karıncalanma mı?

Yok, sanki 1980'lerden yayın yapılıyormuş gibi 5 saniyelik ekran siyah-beyaz oluyor karıncalanma da ayrı tabii.

Dediğinize hiç rastlamadım ama karıncalama her yayında oluyor bende Nitro'su olanlarda sorun yoktur belki almaya teşvik ediyorlardır.

Ekran kartı sürücüsü ve Discord'un beraber anlaşmayı becerememesi. Yanlış hatırlamıyorsam düzelttik demişlerdi ama hala devam ediyor.

Herkeste aynı sorun mevcut değil. GTX 1050 ile 537.13 sürümünü kullanıyorum. Çok sık güncellemiyorum. Sorunu duyunca güncellemeyi saldım direkt. Ben yayın açarken hiç böyle bir derdim olmadı.

Ekran kartı sürücüsü ve Discord'un beraber anlaşmayı becerememesi. Yanlış hatırlamıyorsam düzelttik demişlerdi ama hala devam ediyor.

Önceden böyle değildi yeni yeni olmaya başladı, arkadaşlarımda da aynı sorun mevcut. Dediğiniz şeyle alakalı olma ihtimali var mı ki?

Olay ne zaman başladı hatırlamıyorum. Bir süre sonra Discord'un bunu paylaştığını hatırlıyorum ama. Bunu paylaşmalarının üzerinden 1,5 ay geçmiş. Nvidia sürücüler yayınlamış. Hala arkadaşlarımda devam ediyor.

Önceden böyle olmuyordu, herkeste aynı sorun mevcut sizce sebebi nedir?

Şununla düzelmesi gerekiyor. Zahmet edip yayınladılar.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…