Çözüldü Discord yayınlarında renk bozuk

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dertlikundura28

Decapat
Daha fazla  
Discord'da yayın izlerken veya Instagram'da video bakarken renkler böyle oluyor, önceden böyle değildi. YouTube'da böyle olmuyor, yani karşılaşmadım.
Örnek resim:

1625418389292.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Discord'da yayın izlerken veya Instagram'da video bakarken renkler böyle oluyor, önceden böyle değildi. YouTube'da böyle olmuyor, yani karşılaşmadım.
Örnek resim:

Eki Görüntüle 1096066
Hardware Acceleration, Donanım Hızlandırma gibi bir ayar vardı kapatmayı dener misiniz?
Eğer kapattığınızda durum çözüldü ise, BIOS ayarlarınızdan donanım sanallaştırmayı (VT diye bir ismi vardı) açıp tekrardan kapattığınız ayarı da açın. Bakalım sorun çözülecek mi?
Örnek resim:

Eki Görüntüle 1096066
Hardware Acceleration, Donanım Hızlandırma gibi bir ayar vardı kapatmayı dener misiniz?
Eğer kapattığınızda durum çözüldü ise, BIOS ayarlarınızdan donanım sanallaştırmayı (VT diye bir ismi vardı) açıp tekrardan kapattığınız ayarı da açın. Bakalım sorun çözülecek mi?

Son düzenleme:
Çözüm
Hardware acceleration, donanım hızlandırma gibi bir ayar vardı kapatmayı dener misiniz?
Eğer kapattığınızda durum çözüldü ise, BIOS ayarlarınızdan donanım sanallaştırmayı (vt diye bir ismi vardı) açıp tekrardan kapattığınız ayarı da açın. Bakalım sorun çözülecek mi?

Tam olarak nereden kapatacağız hardware acceleration'u.

Geri
Yukarı