Discord "You are being blocked from accessing our API" hatası

Nightguardx

Centipat
Yer
El Paso
Daha fazla  
Discord'da bir mesajın tepkisine tıkladığımda otomatik olarak attığım tepki silindi, ben de tekrar tekrar o tepki tuşunu spamladım (sorgulamayın lütfen ) Sonra Discord gitti başka kanallardaki mesajlar gözükmemeye başladı bende Discord'dan çık gir yapmayı denedim o zamanda Update failed hatası aldım bu sefer sil yükle yapmayı deneyecektim ki sitede download tuşuna basınca karşıma şu mesaj geldi: "{"code": 0, "message": "You are being blocked from accessing our API temporarily due to exceeding our Rate limits frequently. Please read our docs at Discord Developer Portal — API Docs for Bots and Developers to prevent this moving forward."}". Şu an Discord'a telefon internetiyle girebiliyorum fakat normal internetle giremiyorum. Sebebi nedir? Ne zaman geçer?

Geçici olarak engellenmişsiniz 1 2 saate geçer diye umuyorum.

Spam yaptığın için engellemişler. Bir süre bekle, eğer açılmazsa modemi kapatıp açarak IP değiştirip dene.

Modeminizi kapatıp açın. Bu sayede IP adresini resetlemiş olursunuz. Ardından tekrar deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…