Çözüldü Discord "you are being Rate limited" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ANYKUN

Hectopat
Bu hatayı nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• you.PNG
    you.PNG
    1,4 KB · Görüntüleme: 757
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir eylemde hız sınırlandırılıyorsanız, bu eylemi kısa bir süre içinde birçok kez denediğiniz anlamına gelir, bu nedenle tekrar denemenize izin verilmeden önce bu hız sınırı zamanlayıcısının süresinin dolmasını beklemeniz gerekir. Maalesef zaman aşımı süresi için kesin bir ETA yok.
Diye belirtmiş Discord.
Birden fazla hesap oluşturmaya çalıştığı için. Yani birden fazla değil 3 veya üstünde çıkıyor hızlı hızlı kurmaya çalışırsan.

Bir eylemde hız sınırlandırılıyorsanız, bu eylemi kısa bir süre içinde birçok kez denediğiniz anlamına gelir, bu nedenle tekrar denemenize izin verilmeden önce bu hız sınırı zamanlayıcısının süresinin dolmasını beklemeniz gerekir. Maalesef zaman aşımı süresi için kesin bir ETA yok.
Diye belirtmiş Discord.

Çözüm
Bir eylemde hız sınırlandırılıyorsanız, bu eylemi kısa bir süre içinde birçok kez denediğiniz anlamına gelir, bu nedenle tekrar denemenize izin verilmeden önce bu hız sınırı zamanlayıcısının süresinin dolmasını beklemeniz gerekir. Maalesef zaman aşımı süresi için kesin bir eta yok.
Diye belirtmiş Discord.

Teşekkür ederim.
Discord | Your Place to Talk and Hang Out buradan Discord indirebiliyor musun? Bende de bu hata çıkmıştı, Discord'u sildim tekrar kuramadım bu yüzden. 1.5 saat bekleyince düzeldi.

Ben siteye girebiliyorum.

Geri
Yukarı