Çözüldü Discord'a giriyorum geri atıyor tekrar otomatik geri alıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lehinkah

Hectopat
Daha fazla  
Discord'a giriyorum Discord'dan atıyor sonra hemen geri bağlanıyor ama 5 sn sonra yine atıyor geri bağlanıyor. Arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor ama o tarayıcıdan girerek çözdü ben tarayıcıdan Discord'a girdiğimde rtc bağlanamıyor. Tarayıcı olarak Opera GX kullanıyorum.

Çözüm
Discord'u çökerten GIF'in olduğu bir kanalı görüntülüyorsanız normaldir. Açılır açılmaz farklı bir konuşmaya girin bakalım olacak mı?
Discord'a giriyorum Discord'dan atıyor sonra hemen geri bağlanıyor ama 5 sn sonra yine atıyor geri bağlanıyor. Arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor ama o tarayıcıdan girerek çözdü ben tarayıcıdan Discord'a girdiğimde rtc bağlanamıyor. Tarayıcı olarak Opera GX kullanıyorum.
Opera GX kullanan başka tanıdıklarım da RTC bağlanmama sorunu yaşıyorlar. Ben MS Edge ile sorunsuz giriyorum. Atmasına gelirsek antivirüs gibi birşey engelliyor olabilir

Discord'u çökerten GIF'in olduğu bir kanalı görüntülüyorsanız normaldir. Açılır açılmaz farklı bir konuşmaya girin bakalım olacak mı?

Çözüm
Atma derken konuşma odalarını kasdetmiş sanırım.

Geri
Yukarı