Discorda hat yok hatası

343248

Hectopat
Discord her zaman düzgün açılıp düzgün aranabilirken bugün arkadaşımı aramaya çalıştığımda ilk önce rtc bağlanıyor sonra hat yok hatası alıyorum. Ve bu her zaman tekrarlanıyor. Arkadaşıma mesaj atabiliyorum internete girebiliyorum ama arayamıyorum. Bu WhatsApp desktop içinde geçerli bir türlü bağlanmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Discord her zaman düzgün açılıp düzgün aranabilirken bugün arkadaşımı aramaya çalıştığımda ilk önce rtc bağlanıyor sonra hat yok hatası alıyorum. Ve bu her zaman tekrarlanıyor. Arkadaşıma mesaj atabiliyorum internete girebiliyorum ama arayamıyorum. Bu WhatsApp desktop içinde geçerli bir türlü bağlanmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar sorun PC'de değil internetteymiş.

Son düzenleme:

Hocam aslında bazen sorun Discord'da olabiliyor. Öyle olduğunda "Görev Yöneticisi"nden kapatıp bir daha açmayı deneyin...

Discord her zaman düzgün açılıp düzgün aranabilirken bugün arkadaşımı aramaya çalıştığımda ilk önce RTC bağlanıyor sonra hat yok hatası alıyorum. Ve bu her zaman tekrarlanıyor. Arkadaşıma mesaj atabiliyorum internete girebiliyorum ama arayamıyorum. Bu WhatsApp desktop içinde geçerli bir türlü bağlanmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Aynı sorunu yaşıyorum dostum, çözdün mü? Çözdüysen nasıl çözdün?

Yeni konular

Geri
Yukarı