Discord'da bota ses veya müzik oynatma

Aurozs

Centipat
Daha fazla  
Ben discord.py kullanarak bir bot yaptım botu çalıştırdığımız zaman bot bir ses kanalına giriş yapıyor fakat ben girdikten sonra müzik çalmasını istiyorum ChatGPT'ye sordum Google'da arıştırdım fakat bulamadım.

Ben discord.py kullanarak bir bot yaptım botu çalıştırdığımız zaman bot bir ses kanalına giriş yapıyor fakat ben girdikten sonra müzik çalmasını istiyorum ChatGPT'ye sordum Google'da arıştırdım fakat bulamadım.
İlk olarak botlarınızı python ile yaparak büyük bir hata etmişsiniz, konuya dönersek Farklı sitelerin altyapısını JS ile kopyalayıp müzik çaldırabilirsin, onun içinde botunuzu js den kodlamanız gerek, şu anda py kullanan tek site VIDPLAY sitesi, ondada fazla bir müzik bulamazsınız.

Müzik çalma komutunu verdin mi?

Komutla değil botu çalıştırıca direk çalmasını istiyorum.

İlk olarak botlarınızı Python ile yaparak büyük bir hata etmişsiniz, konuya dönersek farklı sitelerin altyapısını JS ile kopyalayıp müzik çaldırabilirsin, onun içinde botunuzu JS'den kodlamanız gerek, şu anda py kullanan tek site vıdplay sitesi, onda da fazla bir müzik bulamazsınız.

Aslında link olarak değil de bilgisayarımda bulunan MP3 dosyalarını çaldırmak istiyorum.

Geri
Yukarı