Çözüldü Discord'da IP ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aeques

Hectopat
Merhaba, Discord'a durum kısmını birkaç saniye içinde değiştiren bir plugin yüklemek istedim nasıl çalıştığını görmek için. Plugin çalışmıyordu ve önce plugini sonra BetterDiscord'u sildim. Tekrar Discord'a girdiğimde sürekli Update failed hatası almaya başladım. Discord'a ne internetten ne de uygulamadan girebiliyorum VPN kullanmadan. Çözümünü bilen var mı? Emin değilim, böyle bir şey ilk kez yaşadım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Çözüm
Modeminizi kapatıp yeniden açmayı deneyin. Bunu yapınca muhtemelen IP'niz sıfırlanacak ve IP ban yediyseniz girebileceksiniz. Ayrıca Better Discord ve benzeri 3. taraf istemciler Discord ToS kurallarına aykırıdır.
Modeminizi kapatıp yeniden açmayı deneyin. Bunu yapınca muhtemelen IP'niz sıfırlanacak ve IP ban yediyseniz girebileceksiniz. Ayrıca Better Discord ve benzeri 3. taraf istemciler Discord ToS kurallarına aykırıdır.

Çözüm
Merhaba, Discord'a durum kısmını birkaç saniye içinde değiştiren bir plugin yüklemek istedim nasıl çalıştığını görmek için. Plugin çalışmıyordu ve önce plugini sonra BetterDiscord'u sildim. Tekrar Discord'a girdiğimde sürekli Update failed hatası almaya başladım. Discord'a ne internetten ne de uygulamadan girebiliyorum VPN kullanmadan. Çözümünü bilen var mı? Emin değilim, böyle bir şey ilk kez yaşadım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Discord'da 3. parti yazılım kullanılması kesinlikle yasaktır. Bunun için özel açıklamalar yapıldı.

CGN IP kullanıcıysanız modemi kapatıp açın, statik IP kullanıcısı iseniz internet servis sağlayıcınızdan IP adresinizi değiştirmelerini isteyin.

Discord'da 3. parti yazılım kullanılması kesinlikle yasaktır. Bunun için özel açıklamalar yapıldı.
BetterDiscordun, yasak olduğunu bilmiyor muydunuz?
Haberim yoktu çünkü daha önceden kullanan arkadaşlarım vardı, benim hatam.
Geçmiş olsun. Neyse, PC'yi değiştir çünkü IP PC'ye bağlı oluyor çünkü.
İçimden hakkında kötü şeyler söyledim, kusura bakma. PC değiştir demek hiç normal değil çünkü. Neyse ki sorunu çözdüm, sözlerimi geri alıyorum.

Çok teşekkür ederim, yarın sınavlarım başlıyor zaten oradan sıkıntılar varken bir de bu çıktı bildiğin yeni aldığım bilgisayar çöp olacaktı. Çözüm olarak işaretlemenin nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı