Discord'da konum yanlış gözüküyor

euieuei

Picopat
Bu sehırlerde olmamama ragmen sureklı buralarda gozukuyor ve dun bana soyle bir mail geldi. Hesabıma gercekten dun gırıs yaptım ama saat farklı gozukuyor, zaman dilimi ile alakalı olabilecegini dusunuyorum sizce sebebi ne?

1696609275836.png

1696609276586.png

1696609278502.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sehırlerde olmamama ragmen sureklı buralarda gozukuyor ve dun bana soyle bir mail geldi. Hesabıma gercekten dun gırıs yaptım ama saat farklı gozukuyor, zaman dilimi ile alakalı olabilecegini dusunuyorum sizce sebebi ne?

Eki Görüntüle 1968831

Eki Görüntüle 1968832

Eki Görüntüle 1968833
İnternet sağlayıcınızın size en yakın baz istasyonunu kullanmasından dolayı olabilir sanırsam. İnternet Hız Testi, Download & Upload Speedtest Bak bakalım burada adresin neresi çıkıyor.

İnternet sağlayıcınızın size en yakın baz istasyonunu kullanmasından dolayı olabilir sanırsam. İnternet Hız Testi, Download & Upload Speedtest Bak bakalım burada adresin neresi çıkıyor.
Dogru gosterıyor burda.

Utc+3, Türkiye saatine denk. Ona göre hesaplarsın. Farklı konum olması da normal, bunlara takılmaya gerek yok.

4 de okuldan gelmis oluyorum o saatte gırmem imkansız ama baska gırıs mailide gelmemis.

Yeni konular

Geri
Yukarı