Discord'da ses karşı tarafa gitmiyor

CurYs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba adım Kuzey. Uzun zamandır Discord uygulamasını kullanıyorum ve ilk defa bu sorunu yaşadım. Yaşadığım sorun ise şu: Sesim karşı tarafa gitmiyor. Sadece tarayıcıdan sesim gidiyor uygulamasından gitmiyor. Aşağıda görmüş olduğunuz gibi ses ayarlarım var kulaklığın yazılımıyla alakası yok yazılımı desteklemiyor bile. Aradığım kategoriyi bulamadığım için "oyun teknik destek" kategorisine yazmak zorunda kaldım. Bu sorunun çözümünü bilen biri varsa yazarsa sevinirim. (Bu arada konuştuğumda yeşil halkada çıkmıyor.)

1628178755549.png

1628178784590.png

1628178813976.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba adım Kuzey. Uzun zamandır Discord uygulamasını kullanıyorum ve ilk defa bu sorunu yaşadım. Yaşadığım sorun ise şu: Sesim karşı tarafa gitmiyor. Sadece tarayıcıdan sesim gidiyor uygulamasından gitmiyor. Aşağıda görmüş olduğunuz gibi ses ayarlarım var kulaklığın yazılımıyla alakası yok yazılımı desteklemiyor bile. Aradığım kategoriyi bulamadığım için "oyun teknik destek" kategorisine yazmak zorunda kaldım. Bu sorunun çözümünü bilen biri varsa yazarsa sevinirim. (Bu arada konuştuğumda yeşil halkada çıkmıyor.)

Eki Görüntüle 1128897

Eki Görüntüle 1128898

Eki Görüntüle 1128900
Merhaba,
Eğer Ayarlar > Gizlilik > Mikrofon bölümündeki mikrofon izinleri açıksa Discord uygulamasını kaldırarak yeniden kurun.
Kolay gelsin.

Merhaba,
Eğer ayarlar > gizlilik > mikrofon bölümündeki mikrofon izinleri açıksa Discord uygulamasını kaldırarak yeniden kurun.
Kolay gelsin.

Demek istediğinizi anlamadım gizlilik > mikrofon yazmışınız ama mikrofon bölümünü bulamıyorum ses ve görüntü ayarları mı demek istediniz? Hiçbir şekilde bulamadım çünkü.
Tamam anlayıp yaptım ama sorunum çözülmedi.

Son düzenleme:
Demek istediğinizi anlamadım gizlilik > mikrofon yazmışınız ama mikrofon bölümünü bulamıyorum ses ve görüntü ayarları mı demek istediniz? Hiçbir şekilde bulamadım çünkü.
Tamam anlayıp yaptım ama sorunum çözülmedi.
Merhaba,
Windows 10 kullandığınızı var sayarak Ayarlar menüsündeki Gizlilik seçeneğinden bahsetmiştim. Denetim Masası bölümünden Ses seçeneğine girerek Kayıt sekmesindeki mikrofonunuzu dinler misiniz? Eğer mikrofonunuzdan ses alabiliyorsanız Discord uygulamasını kaldırıp kurabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı