Discord'da sesler karşıya gidiyor

Batuhan 2525

Picopat
Daha fazla  
Discord'u çok aktif kullanan biriyim. 1-2 gün önce sesler karşıya gittiği için yeni mikrofon aldım. HyperX quadcast. Arkada oyun oynarken Valorant vs az da olsa sesi karşı tarafa gidiyor. Kulaklıkla mikrofonu yakında tutmuyorum ama nedense ses gidiyor. Ayrıca aldığım mikrofonda hiçbir ayar yapamıyorum. Sadece gidiş düzeyi ve hassasiyetini ayarlayabiliyorum. Realtek Audio Console'da gözükmüyor mikrofon bunu düzeltebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA yeni bir özellik yayımladı. İnanılmaz güzel çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesut Çevik çok güzel anlatmış.

Bir başka deneyebileceğiniz Discord’da gürültü engelleme özelliğini açmak.

Oyunu kulaklıkla oynuyorum zaten Realtek uygulamasını sildim yeniden yüklüyorum.

Merhabalar, NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA yeni bir özellik yayımladı. İnanılmaz güzel çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesut çevik çok güzel anlatmış.

Bir başka deneyebileceğiniz discord’da gürültü engelleme özelliğini açmak.

Discord'da gürültü engelleme açınca aralıksız aaaa sesi çıkarırsam yarısı gitmiyor zaten.

Denetim Masası\Donanım ve Ses'den sese basıp kayıtta olan aygıtların ssini atar mısınız?

Realtek Audio Windows 10 linkini atabilir misiniz?
Nasıl yapacağımı bilen var mı?

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    22 KB · Görüntüleme: 325
Son düzenleme:
Hocam çözebildiniz mi? Sorununuz benimle aynı olabilir benim sorunum kulaklıktan mikrofonu kapatsam da karşıya ses gidiyor anlamadığım şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı