Discord'da tehdit edilmek

Adamda mernis data varsa ve sana phishing linki vb atıp tıkladıysan geçmiş olsun:|

2007'de doğup nasıl 17 yaşında oluyorsunuz? Hiç birşey yapamazlar. Link atarlarsa sakın dokunma.

Benim önceden bir bilgim yoktu aha dava açacaklar aha öyle aha böyle yapacaklar sanıyordum. Hepsi sadece seni korkutarak kendini eğlendirmeye çalışıyor. Adı nedir bu arada? Hiçbir şey yapamazlar.

Amacı seni korkutmak. Sende ona korkmadığını gösterirsen peşini bırakacaktır. Sana ne diyorsa misliyle karşılık ver.

Korkacağın bir şey yok endişe etme kardeşim. Sanal bir ortamda bulunman oldukça zordur. Kimseyle e postanı ve şifreni paylaşmazsan güvende olursun
sadece adımı buldu oda paparadan para göndercem diyip buldu linke fln tıklamadım sağol cvp verdin diye

Amacı seni korkutmak. Sende ona korkmadığını gösterirsen peşini bırakacaktır. Sana ne diyorsa misliyle karşılık ver.

Ya ne yapacağım bilmiyorum kendimi gizli hesap açtım saklanıyorum, 800 kişilik sunucuları var ve bana düsmanlar. Yeni hesap açtım yeter ki beni bulmasınlar, dalga geçmesinler. Sağ ol rahatladım sayenizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…