Çözüldü Discord'dan açılan video virüslü müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunus.Mec

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Discord'dan arkadaşım bir video attı ve açtığımda Discord'um anlık olarak gitti geldi.

Böyle gözüktüğü için direk tıkladım:

Screenshot_92.png

Dosya virüslü ise kişiyi savcılığa verebiliyor muyuz? Bu konu hakkında yardımlarınızı istiyorum.

Videonun özelliklerine bakınca 5mb ve 3 saniye olarak gösteriyor ama açılmıyor

İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşının attığı video ile alakalı YouTube'da böyle bir video bulunmakta, izleyip bilgi sahibi olabilirsin. Ana soruya gelecek olursam 6 yıldır Discord kullanıcısıyım ve hiç atılan bir video ile hesap çalındığını görmedim ve denkte gelmedim. Bir şey olacağını sanmıyorum.

Bahsettiğim Video
Merhaba, Discord'dan arkadaşım bir video attı ve açtığımda Discord'um anlık olarak gitti geldi.

Böyle gözüktüğü için direk açmış:

Eki Görüntüle 1579758

Dosya virüslü ise kişiyi savcılığa verebiliyor muyuz? Bu konu hakkında yardımlarınızı istiyorum.

İyi Sosyaller.

Bir videodan bir şey olacağını sanmıyorum.

Arkadaşının attığı video ile alakalı YouTube'da böyle bir video bulunmakta, izleyip bilgi sahibi olabilirsin. Ana soruya gelecek olursam 6 yıldır Discord kullanıcısıyım ve hiç atılan bir video ile hesap çalındığını görmedim ve denkte gelmedim. Bir şey olacağını sanmıyorum.

Bahsettiğim Video

Çözüm

Bahsettiğim Video
Teşekkürler

Konu çözülmüştür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı