Discord'dan gelen mesaj

Yani eğer bilmediğiniz bir linke veya bir dosya indirmediyseniz herhangi bir şey olmaz büyük ihtimalle. Üstteki hocamında dediği gibi sadece yazışarak virüs bulaşacağını sanmıyorum.

Hiçbir kız sebepsiz yere tanımadığı birine yazılmaz. Ayrıca inandırıcı olsun diye anime fotoğrafı da koymaz. Engelle.

Mesajlaşmadan sorun çıkmaz da tanımadığın kişilerle pek muhatap olma bence, engelle geç. Neden biri rastgele birine sanal ortamdan gel arkadaş olalım desin ki?

Bende anlamadım bir anda merhaba arkadaş olalım mı? falan dedi

Biraz yazıştım ama gerçekten arkadaş olmak isteyen masum biri ise de kırmak istemiyorum.
Size kalmış. Bir link falan gönderirse sakın tıklamayın. Eğer aynı sunucularda falan değilseniz gayet şüpheli bir durum bence.

Size kalmış. Bir link falan gönderirse sakın tıklamayın. Eğer aynı sunucularda falan değilseniz gayet şüpheli bir durum bence.

Ortak 1 sunucumuz var.
Hiçbir kız sebepsiz yere tanımadığı birine yazılmaz. Ayrıca inandırıcı olsun diye anime fotoğrafı da koymaz. Engelle.

Engelledim hocam ama inşallah gerçekten dediği gibi kız değildir yoksa çok üzülürüm gerçekten.

Son düzenleme:
Korkmanıza gerek yok. Eğer attığı bir şeyi indirdiysen o zaman durum farklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…