Discord'un sunucularına bir şeyler oluyor

ArdaFRKN

Hectopat
Makaleler
7
Sunucu derken oluşturduğumuz server değil.

2 Gündür Discord böyle herkeste, mesajlar gitmiyor kırmızı oluyor, sizce DDoS mu atlıyor?

1604933176047.png

Dün bir problem yoktu bende fakat şu an bağlanamama, mesajları görememe gibi bir takım sorunlar mevcut. Düzelir elbet, bekleyelim. :)

Silmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değil hocam merak etmeyin.
Hocam, sistemimi daha yeni mükemmelleştirdim. Böyle diyorum çünkü arkadaşımın o zamanlar için çok iyi olan 6. nesil i7 ve 970 ekran kartlı bilgisayarı Discord trojanına kurban gitti. Açıp baktık bildiğin anakart yanmış. Ne alaka bilmiyorum. Discord'u silmeyi denedik, silinmeyi reddettiği için hiç yüklememiştim. Arkadaşlarımın ısrarı üzerine yükledim, daha bugün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, sistemimi daha yeni mükemmelleştirdim. Böyle diyorum çünkü arkadaşımın o zamanlar için çok iyi olan 6. nesil i7 ve 970 ekran kartlı bilgisayarı Discord trojanına kurban gitti. Açıp baktık bildiğin anakart yanmış. Ne alaka bilmiyorum. Discord'u silmeyi denedik, silinmeyi reddettiği için hiç yüklememiştim. Arkadaşlarımın ısrarı üzerine yükledim, daha bugün.

Kimse durup dururken trojan yemez hocam. :) Elbet bir bağlantı, dosya yolu ile yemiştir arkadaşınız da trojan virüsünü. Yazılımı Discord'un kendi web sitesinden indirdiğiniz sürece bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse durup dururken trojan yemez hocam. :) Elbet bir bağlantı, dosya yolu ile yemiştir arkadaşınız da trojan virüsünü. Yazılımı Discord'un kendi web sitesinden indirdiğiniz sürece bir sıkıntı olmaz merak etmeyin.
Her ikisinin birden trojan yeme ihtimali düşük geldi bana. Trojan dediğiniz o exploitlerden kurtulma yolları bulunmakta kendi özel antivürüsleri var.

Geri
Yukarı