DiscoverEU ile seyahat nasıl oluyor?

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
Bugün Twitter'da şöyle bir tweet gördüm;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Araştırdım ancak fazla bir şey anlamadım. Bu program ile 2004 doğumlular ücretsiz Avrupa seyehati yapabiliyormuş. Gerekli olanlar nelerdir? Nasıl başvuru yapıyoruz? Anladığım kadarıyla size bir kart veriyorlar ve ücretsiz seyehati konaklama, yemek gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyormuşsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Twitter'da şöyle bir tweet gördüm;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Araştırdım ancak fazla bir şey anlamadım. Bu program ile 2004 doğumlular ücretsiz Avrupa seyehati yapabiliyormuş. Gerekli olanlar nelerdir? Nasıl başvuru yapıyoruz? Anladığım kadarıyla size bir kart veriyorlar ve ücretsiz seyehati konaklama, yemek gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyormuşsunuz.
Tweetin yanıt kısmında bir site linki var. Doğru mu bilmediğimden linki ben veremeyeceğim ama bakabilirsiniz o siteye.

Tweetin yanıt kısmında bir site linki var. Doğru mu bilmediğimden linki ben veremeyeceğim ama bakabilirsiniz o siteye.

Hocam baktım atılan şeylere ancak bir çıkarımda bulunamadım. Bilgisi olan vardır belki diye foruma danışayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı