Dishonored 1 Definitive Edition %100 Türkçe

Makaleler
10
Daha fazla  
1643549141014.png

Türkçe Yama - (Yandex.Disk Link)

Çeviri Ekibi:

Outsider One (Proje Lideri, Çevirmen, Tester, Kurulum Programı)
Lord of Light (Çevirmen)
Hamza Bulut (Cosuonjx) (Çevirmen)
Tolga Gerekci (tolgagerekci) (Çevirmen, Tester)
Tamer Yiğit (andelip) (Çevirmen)
Ahmet Çelik (celikeins) (Programcı)
Tolga Gerekci (tolgagerekci)
Tamer Yiğit (andelip)

1643549199127.png

1643549212934.png

1643549219864.png

1643549229045.png

Xbox Game Pass ile oyunu oynuyorum. Türkçe yamayı kurmaya çalışırken oyunun kurulu olduğu yere atamıyorum. Sebebini biliyor musun ?

Link kırık yenileme şansınız var mı?

Linki sildim kırık değil. Google üzerine ismini yazarsan yamanın direkt orijinal siteden indirebilirsin. Son paylaştığım yamalarda yama sahipleriyle alakalı problemler yaşadım. Çoğu yok orijinal adresin linkini ver falan dediği için kaldırıyorum böyle yapanları uğraşmak istemiyorum.

Linki sildim kırık değil. Google üzerine ismini yazarsan yamanın direkt orijinal siteden indirebilirsin. Son paylaştığım yamalarda yama sahipleriyle alakalı problemler yaşadım. Çoğu yok orijinal adresin linkini ver falan dediği için kaldırıyorum böyle yapanları uğraşmak istemiyorum.
Bazı yamalarınızı bu nedenle sildiğinizi gördüm. Böyle yaptığınız konuları yeni mesaj atarak yamayı sildiğinizi belirtip konuyu kilitletirseniz daha iyi olur. İnsanlarla sürekli uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Nasıl yapacağız tam olarak anlamadım da.

Geri
Yukarı